معرفی مجموعه شرکت مهندسی اطلس

زمینه فعالیت

شرکت مهندسی اطلس سیتم افق در زمینه توزیع و پخش محصولات امنیتی با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت مفتخر است که از همراهی و اعتماد شما برخوردار است. فروشگاه آنلاین آنتی ویروس شرکت اطلس با هدف تحویل آنلاین و آنی لایسنس های آنتی ویروس از طریق سیستم پرداخت آنلاین در ایران و اشاعه فرهنگ استفاده از لایسنس های شرکتی آغاز به کار کرد.
پس از تجربه ای موفق و طولانی در زمینه فروش محصولات امنیتی و آنتی ویروس، برآن شدیم تا زمینه فعالیت های خودمان را گسترش دهیم و از طریق راه اندازی سرور های آپدیت و اکانتینگ شخصی در ایران و خارج کشور فروش لایسنس های شرکتی را صورت آنلاین، و پک های اختصای مورد توجه قرار دهیم. همچنیم علاوه بر آن سابقه فعالیت در زمینه امنیت و برنامه نویسی و شبکه را نیز دارا میباشد امید است که در آینده نزدیک در حوزه های فعالیت بیشتری افتخار همراهی و همکاری با شما عزیزان را دارا باشیم.

 

آنتی ویروس تحت شبکه
100%
آنتی ویروس اورجینال
100%
آنتی ویروس خانگی
100%
امنیت و شبکه
90%

اطلس چشمی که پلک نمیزند.

آنتی ویروس خانگی

آنتی ویروس های خانگی بر اساس ویژگی ها و امکاناتی که در اختیار کاربران می گذارند عموما به سه نوع آنتی ویروس (AntiVirus)، اینترنت سکیوریتی (Internet Security) و اسمارت سکیوریتی (smart Security) تقسیم می شوند. که با انتخاب محصول مناسب به خوبی پاسخگوی نیازامنیتی سیستم شما میباشند.

 

آنتی ویروس سازمانی

ESET هر آنچه برای امنیت یک مجموعه تحت شبکه نیاز دارید را تامین مینماید همچنین تمام سیستم عاملهای مورداستفاده مجموعه شما را در یک سطح عملکرد محافظت می کند، حتی نقاط حفاظت نشده شبکه را نیز تحت نظر دارد.کنسول مدیریت قدرتمند ESET اطلاعات مفید و در لحظه ای را از سطح امنیت شبکه در اختیار شما قرار می دهد.

 

17

نرم افزار فعال

10

پشتیبانی انلاین

10

پشتیبانی انلاین

82000

کاربران فعال