درباره ما

فروشگاه آنلاین آنتی ویروس شرکت اطلس در سال 1392توسط آقای محمد امین با هدف تحویل آنلاین و آنی لایسنس های آنتی ویروس از طریق سیستم پرداخت آنلاین در ایران و اشاعه فرهنگ استفاده از لایسنس های شرکتی آغاز به کار کرد.
پس از تجربه ای موفق و طولانی در زمینه فروش محصولات امنیتی و آنتی ویروس، برآن شدیم تا زمینه فعالیت های خودمان را گسترش دهیم و از طریق راه اندازی سرور های آپدیت و اکانتینگ شخصی در ایران و خارج کشور فروش لایسنس های شرکتی را صورت آنلاین، و پک های اختصای مورد توجه قرار دهیم

 

Before After

هسته ی اصلی شرکت مهندسی اطلس سیستم افق در سال 1388 و به انگیزه تولید نرم افزارهای سفارشی دولتی و خصوصی امنیت ُ طراحی و وپیاده سازی شبکه های LAN برنامه نویسی و طراحی صفحات وب شکل گرفت .
در طول فعالیت مان در این حوزه، تجربه ای گرانقدر از سوالات و چالش هایی که کاربران، هنگام نصب، بروز رسانی و کاربری آنتی ویروس داشته اند را کسب کرده ایم. این مسئله، منجر به شکل گیری این ذهنیت شد که با براه اندازی آموزش های مختلف، گام دیگری در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر برداریم. ما هنوز در آغاز راه هستیم، برآنیم که در این حوزه، زمینه ساز ارائه خدمات مناسب و با کیفیت باشیم، بکوشیم و بمانیم تا همواره یادآوری نامی نیک در زمینه آنتی ویروس و امنیت باشیم.

این شرکت مفتخر است اعلام نماید که با بکارگیری پرسنلی مجرب و دوره دیده اقدام به پشتیبانی تمام عیار از محصولات خود می نماید و همچنین از شما دوستان عزیز که ما را جهت خدمت به خود انتخاب نموده اید سپاس گزار و همواره منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما هستیم.

 

مهارت های ما

ما در چه کارهایی مهارت داریم

انتی ویروس تحت شبکه
100%
آنتی ویروس شرکتی
100%
آنتی ویروس اورجینال
80%
شبکه
70%
17

نرم افزار فعال

10

پشتیبانی انلاین

10

پشتیبانی انلاین

82000

کاربران فعال